Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Великосербулівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04375085) був реорганізований і увійшов до складу Єланецької громади

Тридцять перша сесія сільської ради сьомого скликання 15.03.2019р.

Про затвердження положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток(паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про встановлення змін до сільського бюджету Великосербулівської сільскої ради на 2019р.

Про самозахват та розорювання пасовищ в межах сільської ради

Про використання державної землі громадянами, які не уклали додаткові угоди на 8%-12% від нормативно грошової оцінки

Про надання в оренду нерозподілених (не витребоуваних) земельних ділянок (земельних часток паїв))

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва

Про затвердження проектно - кошторисної докуменції "Капітальний ремонт доровжнього покриття по вулиці Садова в селі Великосербулівка.

Про затвердження змін до статуту ДНЗ

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцовості)

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування