Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Великосербулівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04375085) був реорганізований і увійшов до складу Єланецької громади

Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Проект рішення " Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 та 2019р."

Проект рішення " Про встановлення місцевих податків та зборів по Великосербулівській сільській раді на 2018 р."https://rada.info/upload/users_files/04375085/6e1cd6116e42a6d2dbff3b4290193d5f.doc

Проекти рішень та повідомлень регуляторних актів на 2019р.

Повідомлення про опрелюднення регуляторного акту

Проект рішення "Про затвердження положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток(паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та проект положення..

Аналіз регуляторного впливу

Проекти рішень регуляторних актів Про встановлення побатків та зборів на території Великосербулівськоїх сільської ради на 2019р.

Повідомлення про орелюднення регуляторного акту  про місцеві податки і збори на 2019р.

Аналіз регуляторного впливу

Проект рішення про нерухоме майно

Про встановлення ставок і пільг із сплати земельнагого родатку на 2019р.

Про встановлення фіксованих ставок единого податку

Про встановлення орендної плати на земельну ділянку на  території Великосербулівської сільської ради на 2019р.

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019р.

Положення про оподаткування единим податком

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування